1heart
IQ Publishing w ostatnim czasie lubi pozytywnie zaskakiwać fanów gier przygodowych. Po wydaniu dwóch całkiem niezłych produkcji w odświeżonej serii The New Adventure Collection rusza z kolejnym projektem. Tym razem jest to seria wydawnicza Made in Poland skupiająca w sobie gry niezależnych polskich studiów developerskich. Na pierwszy ogień leci przygodówka z elementami Hidden Object pt. 1HEART od studia Chicken in the Corn.
1heart to gra przygodowa typu point and click, która opowiada o depresji i pogrążonej w niej jednej z sióstr bliźniaczek, która zabiła drugą w trakcie sprzeczki podczas zabawy pluszowymi zabawkami. Znajdująca się gdzieś pomiędzy światem rzeczywistym, a snem bohaterka, stara się dotrzeć do serca tego, co dokładnie doprowadziło do tragicznego wydarzenia, oraz przepracować traumę, która jest oczywistym skutkiem takiej historii.
Produkcja trafi do sprzedaży 20 listopada w cenie 39,99 zł. W wydaniu pudełkowym poza samą grą znajdziemy także ścieżkę dźwiękową oraz pocztówki. Wygląd okładki znajdziecie w rozwinięciu.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?