The Case of Charles Dexter Ward
Miłośnicy książek Lovecrafta mogą poczuć się zawiedzeni. Gra przygodowa The Case of Charles Dexter Ward tworzona przez Agustína Cordesa nie zdołała zebrać na Kickstarterze 250 tys. dolarów. W ciągu miesiąca niespełna 1850 użytkowników wpłaciło na poczet zbiórki 110,666 dolarów. Sam twórca nie wypowiada się optymistycznie na temat przyszłości gry. W tej chwili chce zająć się tworzeniem Asylum, a powyższy projekt zostaje zawieszony.


   

Komentarze


464 #1 Zyndram
dnia 04.11.2014 14:42
Z całym szacunkiem dla Augustina Cordes, twórcy mojej ulubionej przygodówki Scratches, ale to było do przewidzenia. Zapowiada Pan kolejne tytuły a na Asylum każe takim jak ja entuzjastom czekać całymi latami. Tak samo robi twórca The Lost Crown, który ma otwartych wiele projektów a nic nie wydaje od lat. Tak się już dłużej nie da Panowie. Musicie coś w końcu wydać. Niepowodzenie kampanii na Kikstarterze widzę jako żółtą kartkę od fanów.
2787 #2 SirXan
dnia 05.11.2014 11:10
@Zyndram -> Masz absolutnie rację i tak samo myślę. Trzeba najpierw doprowadzić pierwszy projekt do końca, zanim zabierze za drugim projekcie. To bardzo nieładnie jest oficjalnie zapowiedzieć gry, a potem każe fanów czekać przez wiele latach.

Sami są winni i szkoda.
165 #3 Kami
dnia 10.11.2014 01:01
Kasa im się skończyła, to chcieli jakoś się ratować i w sumie ich rozumiem. Mogliby zamknąć Asylum i pociągnąć trochę nowy projekt - który BTW zapowiadał się całkiem ciekawie, tylko nie wiem po co planowali do tego robić dokument, który wiadomo że zżerałby środki. Shock

Aczkolwiek jak słyszę o kolejnej grze z Lovecrafta, to już coraz bardziej zaczyna mi się jeżyć skóra. Bosz Ile można tego Lovecrafta ciągnąć?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?