Her Majesty's Spiffing
W ubiegłym roku brytyjskie studio BillyGoat Entertainment próbowało zebrać fundusze na swój projekt pt. Her Majesty's SPIFFING. Kampania zakończyła się niepowodzeniem, ale twórcy postanowili zakasać rękawy i wystartowali z kolejną zbiórką – tym razem lepiej przygotowani.

Her Majesty's SPIFFING to gra przygodowa w 3D utrzymana w komediowym stylu. Wcielimy się w rolę kapitana Franka Lee oraz jego współpracownika Aleda, którzy przemierzają kosmos w poszukiwaniu planet nadających się do skolonizowania i stworzenia galaktycznego Imperium Brytyjskiego. Cała gra będzie posiadała charakter epizodyczny. Pieniądze ze zbiórki umożliwią stworzenie pierwszego z trzech odcinków.

Kampania potrwa do 21 listopada, więc do tego czasu autorzy muszą zebrać 30 tysięcy funtów. Pierwszy epizod można zgarnąć już po wpłacie 10 funtów, ale twórcy proponują także szereg dodatków dla bardziej hojnych graczy. Dostępna jest także wersja demonstracyjna prezentująca prototyp gry, do pobrania z tego miejsca (ok. 100 MB) w wersjach na systemy Windows, Mac oraz Linux.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z myślą, pierwszy epizod powinien trafić do sprzedaży we wrześniu 2015 roku. Poniżej obejrzycie przykładowy materiał filmowy z gry.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?