Games of Thrones (Telltale)
Na temat growej adaptacji Game of Thrones (cykl Pieśni Lodu i Ognia) tworzonej przez studio Telltale Games nie było wiadomo zbyt wiele. Po wypuszceniu krótkiego teasera, producent zamilkł stawiając pod znakiem zapytania tegoroczną premierę. Okazuje się jednak, że pierwszy z pięciu epizodów zatytułowany Iron From Ice trafi w nasze ręce w przeciągu dwóch najbliższych miesięcy. Dokładna premiera nie jest jeszcze znana.

Ponadto Steve Allison z Telltale zdradził w wywiadzie udzielonym dla serwisu Ibtimes.co.uk, że gracze otrzymają pięć grywalnych postaci pochodzących z tego samego rodu. Wszystkie zaś decyzje podjęte przez każdą postać będą miały wpływ na pozostałych bohaterów. Widać Telltale zamierza zaproponować schemat wielowątkowości podzielony na różne postacie, który jest nam dobrze znany z książek George’a R. R. Martina oraz serialu telewizyjnego.

Atmosfera podgrzewana jest także na Twitterze producentów, gdzie zamieszczone są grafiki prezentujące cytaty z książki. Wiadomo, że historia w grze będzie skupiała się na postaciach mniej znanych z pierwowzoru, co też sugerują herby widniejące na wspomnianych grafikach, w tym herb rodu Boltonów. Więcej informacji poznamy niebawem.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?