Dreamfall Chapters
8 lat i 186 dni – dokładnie tyle czasu czekaliśmy, aby poznać dalsze losy Zoe, które Ragnar Tornquist zapoczątkował w Dreamfallu. Póki co, możemy dać upust naszej ciekawości, bowiem kilka godzin temu do sprzedaży trafił pierwszy z pięciu epizodów Dreamfall Chapters.

Przygodówka stworzona pod szyldem firmy Red Thread Games dostępna jest na razie w dystrybucji cyfrowej – do nabycia w serwisach gog.com (edycja specjalna - 34,99 €) oraz Steam (edycja standardowa - 29,99€, edycja specjalna - 34,99 €). W cenie zakupimy pełny sezon, którego kolejne rozdziały powinny pojawiać się w regularnych odstępach czasowych.

Zamawiając Dreamfall Chapters: Special Edition, z któregoś z powyższych źródeł otrzymujemy dostęp także do dodatków. Są to: cyfrowa książeczka zawierająca zbiór szkiców oraz ilustracji z pierwszego rozdziału, dwa krótkie opowiadania w formacie PDF z uniwersum The Longest Journey prezentujące wydarzenia sprzed Dreamfall Chapters, ścieżka dźwiękowa z pierwszego rozdziału w formacie FLAC oraz MP3, mapę turystyczną Europolis w wersji cyfrowej, tapety oraz awatary z gry.

Gracze, którzy wzięli udział w kampanii na Kickstarterze powinni dostać ubiegłej nocy wiadomość od organizatorów, zawierającą kod dostępu do swojej kopii gry. Kolejne nagrody za udział będę udostępniane z biegiem czasu.

Pierwszy odcinek pod tytułem Reborn dostępny jest jedynie w pełnym tłumaczeniu angielskim oraz niemieckim (dubbing), a także w kinowej francuskiej wersji językowej (napisy). Z biegiem czasu pojawiać się będą kolejne lokalizacje. Przypominamy, że oficjalna polska wersja przypuszczalnie powinna trafić w nasze ręce z biegiem kolejnych rozdziałów lub po premierze całości. Już niebawem rozpoczną się za to prace nad nieoficjalnym spolszczeniem pierwszego rozdziału tworzonym przez zespół GrajPoPolsku.pl oraz DreamfallPL.

Zapraszamy na forum, gdzie możecie podyskutować z nami oraz innymi użytkownikami na temat wrażeń z przechodzenia Reborn.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?