Gabriel Knight: 20th Anniversary Edition
Phoenix Online Publishing oraz Jane Jensen wypuścili dzisiaj w świat Gabriel Knight: The Sins of the Fathers 20th Anniversary Edition – odświeżoną wersję kultowej przygodówki, która w 1993 roku pozwoliła wybić się młodej producentce. Gra została złożona od podstaw, począwszy od oprawy graficznej, kończąc na voice-actingu oraz ścieżce dźwiękowej. Bez zmian pozostała jedynie fabuła, która w ciągu ostatnich 20 lat przyczyniła się do zdobycia wielu nagród oraz wyróżnień.

Grę można nabyć jedynie drogą dystrybucji cyfrowej. Dostępna jest na platformach gog.com (14,99€), Steam (19,99€) oraz oficjalnym sklepie producenta (19,99$). Wybierając drugą lub trzecią opcję dostajemy dodatkowo kilka bonusów w postaci szkiców koncepcyjnych, materiałów zza kulis itd. Wersja na gog.com posiada zaś soundtrack z gry stworzony przez Roberta Holmesa.

W ciągu ostatnich kilku dni wydawcy publikowali na własnym blogu dodatkowe materiały z gry. Wśród dnich trafiła się mała perełka dla fanów – krótkie opowiadanie The Temptation napisane przez autorkę serii. Jego akcja ukazuje losy Gabriela po zakończeniu trzeciej, jak dotąd ostatniej części cyklu.


   

Komentarze


2787 #1 SirXan
dnia 15.10.2014 18:15
Zapowiada się ciekawe. Cool Na razie nie stać mi na kupno i muszę to odłożyć w przyszłości. Sad Ale nawet jak będę miał ten remake, to jednak nie porzucę starsza wersja Gabriel Knight. Yeah
1431 #2 Toddziak
dnia 15.10.2014 22:49
Cieszy mnie nowy dubbing, bo oryginalny głos Gabriela działał mi jakoś na nerwy. Obczaję... kiedyś Wink2
165 #3 Kami
dnia 16.10.2014 08:08
... Co się stało Gabrysiowi z twarzą? Shock
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?