Dreamfall Chapters
Październik jest gorącym miesiącem dla fanów gier przygodwych. Już za dwa dni otrzymamy zremasterowane Gabriel Knight: Sins of the Fathers, zaś na 21 października zaplanowano premierę pierwszego z pięciu rozdziałów Dreamfall Chapters.

W związku z tym na platformach gog.com oraz Steamie ruszyła przedsprzedaż całego sezonu. Korzystając z tej opcji, otrzymamy dodatkowo kilka bonusów. Będą to:
  • Reborn: The Art of Dreamfall Chapters Book One, czyli cyfrowa książeczka zawierająca zbiór szkiców oraz ilustracji z pierwszego rozdziału Dreamfall Chapters,
  • Journeys Birth – dwa krótkie opowiadania w formacie PDF z uniwersum The Longest Journey prezentujące wydarzenia sprzed Dreamfall Chapters,
  • ścieżka dźwiękowa z pierwszego rozdziału w formacie FLAC oraz MP3,
  • mapę turystyczną Europolis w wersji cyfrowej,
  • 7 tapet na pulpit,
  • 5 awatarów z bohaterami gry.
Gra zarówno w wersji na Steama, jak i gog.com kosztuje ok. 30€ (-15%). Oferta jest ważna do 17 października.

Korzystając z okazji ostatniego zamieszania w sprawie polskiej wersji Dreamfall Chapters, poprosiliśmy studio Red Thread Games o potwierdzenie wszystkich informacji. W odpowiedzi otrzymaliśmy info, ze polska wersja być może pojawi się do premiery drugiego rozdziału gry.
We haven't made any decisions yet. We might provide Polish subtitles from Book Two and onwards, and we might wait until the full game is complete. (...)

Nie podjęliśmy jeszcze żadnych decyzji. Możliwe, że dodamy polskie napisy od Drugiej Księgi i dalej, bądź poczekamy do wypuszczenia pełnej gry. (...)   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 13.10.2014 21:31
Czyli do pierwszego epizodu już zdecydowanie nie będzie... no cóż, epizody.
2787 #2 SirXan
dnia 14.10.2014 22:56
Mam nadzieję, że nie rezygnują z spolszczenia, jak będzie pełna gra.
292 #3 Przemo
dnia 14.10.2014 23:17
Mam nadzieję, że mylę się. Uważam jednak, ze na polski dubbing nie mamy co liczyć. Jak już wyjdzie całość, to gra będzie obkupiona, ograna i zakładam, że polscy dystrybutorzy nie będą widzieli w niej zysku.

Myślę także, że polskich napisów w końcu doczekamy się.
2787 #4 SirXan
dnia 15.10.2014 07:37
@Przemo -> Napisy polskie mi wystarczyło. Wink2 Nie ma 100% gwarancji, że polskie dialogi oddają wiernie klimatu 100% od oryginału.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?