Face Noir
Jeżeli macie ochotę na mroczną grę detektywistyczną w klimatach filmów noir, to informujemy, że na początku września miała premierę polska wersja przygodówki Face Noir. Dystrybutorem produkcji jest firma IQ Publishing, która zaopatrzyła tytuł w polskie napisy. Do wyboru mamy wersję cyfrową dostępną w sklepie exerion.pl w cenie 42,00 zł oraz wersję w pudełku (zawierającą drukowany plakat oraz ścieżkę dźwiękową) w cenie 45,00 zł.

Jeżeli chcecie wypróbować grę przed zakupem, to możecie pobrać wersję demo ze Linkstrony producenta. Face Noir zasila odświeżoną serię wydawniczą The New Adventure Collection, do której już niebawem trafią kolejne przygodówki.   

Komentarze


1062 #1 SilverMoon666
dnia 28.09.2014 20:09
a co jeśli mam wersje steam i nie ma tam języka polskiego bo kiedy wygrałam tą grę to jeszcze nie było to czy będzie możliwośc zmiany na polski?
2787 #2 SirXan
dnia 29.09.2014 10:30
[Jestem niesłyszący]

@SilverMoon666 -> Witaj! Co do spolszczenia na STEAM, to raczej tylko 50% szansa lub mniej. Sad A dlatego, że niektóre polskie dystrybutorzy niechętnie dzielą własne spolszczenie z konkurencje dystrybutorzy, bo to źle wpływa na sprzedaży z własnej sklepu. Taka licencja na spolszczenia i "exclusive". Pfft

Inna sprawa to kwestia techniczna. Niektóre gry nie da się umieścić parę języków naraz. A więc trzeba trochę modyfikować parę plików z silnika gry (np. polskie znaki) np. Gemini Rue PL. A u niektórych dystrybutorzy nie udostępniają gry w DWIE ODDZIELNE WERSJE do wyboru, ani nie udostępniają łatki polonizacje do ściągnięcie. A STEAM nie jest taki jak GOG.com, Cenega i CDP.pl.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?