The Book of Unwritten Tales 2
4 września na Steam trafiła nowa odsłona The Book of Unwritten Tales, ale do stycznia 2015 będzie dostępna jedynie w wersji Early Access.

Twórcy chcą w ten sposób uzyskać feedback od fanów serii i poprawić szczególnie balans zagadek, mini-gier oraz sterowanie kontrolerem. Nie oznacza to jednak, że gra wymaga tylko kilku poprawek. Ze względu na dalsze prace nad animacjami, dźwiękiem oraz grafiką King Art poprosił o wstrzymanie się z recenzjami tytułu.


Pierwsza z pięciu części została wypuszczona w stanie 95% ukończenia. Co miesiąc mają zostać wypuszczane kolejne, aż do publikacji piątej części pod koniec stycznia 2015, kiedy to gra wyjdzie z etapu Early Access i prawdopodobnie podrożeje. Dlatego jeśli nie załapaliście się na darmową kopię z kampanii Kickstarterowej, to lepiej nie czekać zbyt długo z zakupem.

Cała gra ma zajmować graczom 20 godzin z życia.23 września została dodana muzyka z użyciem orkiestry (dzięki dodatkowym funduszom z kampanii Kickstarterowej) oraz spory wątek poboczny. Wszystkie zmiany można śledzić w centrum społeczności gry na Steam.

Poniżej prezentacja rozgrywki (w języku angielskim):   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?