Artifex Mundi (studio)
Studio Artifex Mundi wydało w ostatnim czasie kontynuacje dwóch gier HOPA ze swojej oferty katalogowej. 17 września do sprzedaży trafiło 9 Clues 2: The Ward – druga część kryminalnej serii 9 Poszlak, osadzonej w latach 50 ubiegłego wieku. Młoda para dotarłszy na odciętą od świata wyspę, na której znajduje się ośrodek dla umysłowo chorych, jest świadkiem śmierci jednego z terapeutów. Decyduje się podjąć śledztwo, mające na celu wyjaśnienie przeczyn tragedii. Gra dostępna jest jedynie w angielskiej wersji językowej w cenie 24,30 zł.


W dniu wczorajszym światło dzienne ujrzało natomiast Grim Legends 2: Song of the Dark Swan, produkcja bazująca na klasycznej baśni „O sześciu łabędziach”. Sławna uzdrowicielka zostaje wezwana do Orlej Stanicy, aby odkryć przyczynę tajemniczej choroby, na którą zapadła młoda Królowa. Zamiast tego, zostaje wplątana w sieć pałacowych intryg. Bohaterka musi udać się do zniszczonego Królestwa Łabędzi i uporać się z klątwą ciążącą od dawna nad rodem królewskim. Grim Legends 2 dostępne jest do kupienia w 30%-owej promocji (cena 41,33 zł) w sklepie producenta.


W obu przypadkach możliwe jest pobranie wersji demonstracyjnej – z tego i tego adresu.


   

Komentarze


3028 #1 Rrouge
dnia 27.09.2014 22:09
2 Część 9 Clues podoba mi się dużo bardziej od pierwszej części jednak w przypadku Grim Legends to jakoś 1 część i tak bardziej mi się podoba od tej nowej Grin
292 #2 Przemo
dnia 27.09.2014 23:31
Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?