Jenny LeClue
Dwuwymiarowych przygodówek nigdy za wiele! Jedną z takich produkcji pt. Jenny LeClue próbuje przygotować dla nas grupka ludzi ze studia Mografi. Aby gra ujrzała światło dzienne, potrzebna jest nasza interwencja. Na Kickstarterze trwa kampania, której głównym celem jest uzbieranie 65 tysięcy dolarów, Po kilku dniach udało się uzbierać dokładnie 1/3 tej sumy. Jakiej historii możemy spodziewać się tym razem?

Tytułowa Jenny LeClue jest nastoletnim detektywem mieszkającym w malowniczym miasteczku Arthurton. Bohaterka podejmuje się trudnej sprawy, jaką jest wyjaśnienie morderstwa dziekana uniwersytetu Gumboldt. Sytuacja jest na tyle skomplikowana, gdyż główną podejrzaną jest sama matka naszej podopiecznej. Jenny będzie musiała wykazać się wszystkimi umiejętnościami podczas śledztwa, w trakcie którego odkryjemy mroczne sekrety z pozoru spokojnego miasteczka.

Do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 26 dni. Jeżeli projektowi uda się osiągnąć wyznaczony próg finansowy, zostanie wydany na PC, Mac, Linux, a w późniejszym terminie także na iOS i inne platformy. Planowana premiera: koniec 2016 roku.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?