A Golden Wake
Polityką firmy Wadjet Eye Games jest wydawanie gier przygodowych realizowanych w niskiej rozdzielczości grafiki. Czasami amerykańscy producenci biorą pod skrzydła tytuły innych niezależnych twórców - jednym takim przykładem jest A Golden Wake autorstwa Grundislav Games.

Gra przeniesie nas do lat 20-tych ubiegłego wieku, a dokładnie do niewielkiego miasteczka Coral Gables na Florydzie. Przejmujemy kontrolę nad pozornie zwyczajnym facetem Alfie Banksem, którego celem jest jak najszybsze wzbogacenie się. Oczywiście nawiązując do powiedzenia, że pierwszy milion trzeba ukraść, nieraz bohater będzie stał na bakier z przepisami prawa w prowadzeniu interesów. W trakcie rozgrywki trafimy do miejsc oraz poznamy osobistości z rzeczywistego świata.

A Golden Wake zadebiutuje na PC pod koniec tego roku. Zbiór najnowszych screenów znajdziecie w galerii gry. Poniżej zaś pierwszy zwiastun.   

Komentarze


2850 #1 Rolus
dnia 06.07.2014 12:28
Polityką firmy Wadjet Eye Games jest wydawanie gier przygodowych realizowanych w niskiej rozdzielczości grafiki.

Zabawne, że Wadjet Eye Games ma coś wspólnego z Ubisoftem. Na "Golden Wake" czekam z zainteresowaniem. Lubię grać w filmy, które gdzieś już widziałem. W przeciwieństwie do grania w grę zagraną wcześniej w innej grze; w skrócie GGZIG. Przykłady to "Broken Sword 5", poker w "Far Cry 3" i Kim Dzong Un.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?