Sunset
Studio Tale of Tales znane nam z dość oryginalnego podejścia do gier przygodowych (m.in za sprawą The Path oraz The Graveyard) ruszyło z kampanią swojej nowej produkcji o nazwie SUNSET. Podobnie jak w przypadku poprzednich projektów, nie mamy co się spodziewać typowej przygody opartej na zagadkach inwentarzowych. Zamiast tego otrzymamy interaktywną, narracyjną opowieść, w której świat obejrzymy z pierwszej osoby.

Fabuła Sunset ma miejsce w jednym z apartamentów umiejscowionych w fikcyjnym mieście Ameryki Południowej. Jest początek lat 70-tych, poszczególne kraje są coraz bardziej opanowywane przez zbliżającą się rewolucję. My natomiast wcielimy się w Angelę Burnes – gospodynię, która każdego tygodnia, godzinę przed zachodem słońca, przychodzi posprzątać mieszkanie Gabriela Ortegi. Pokusa jest jednak zbyt duża i kobieta pod nieobecność lokatora zagłębia się w jego prywatne sprawy. W końcu natrafia na ślad jego udziału w buntowniczym spisku wymierzonym przeciwko dyktatorowi Generalísimo Ricardo Mirafloresowi.

Podstawowy próg umożliwiający stworzenie gry został już osiągnięty, a na daną chwilę licznik wskazuję kwotę 33 tys. dolarów. Do zakończenia kampanii pozostało jeszcze 23 dni. Za kopię gry na systemy PC/Mac/Linux twórcy proszą o 15 dolarów. Sunset nie zadebiutuje wcześniej niż w marcu 2015 roku.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?