Night In The Woods
Kopnięte pod koniec zeszłego roku na Kickstarterze Night In The Woods zawita nie tylko na PC i Mac, ale również na nowej konsoli Sony.

Alec Holowka oraz Scott Benson połączyli siły, by stworzyć przygodówkę o kocie. Gracz nie będzie jednak lizać się po łapach i przewracać wszystkiego dookoła jak w Catlateral Damage (które BTW ma 18 dni do końca kampanii).Mae rzuca studia i wraca do rodzinnego miasta. Jednak podczas jej nieobecności dawni znajomi już dorośli i powrót nie wygląda tak cudnie jak w zamyśle. Szlajając się po znajomych ulicach, Mae dostrzega zupełnym przypadkiem, że w mieście dzieje się coś nie tak. Wszystkie poszlaki wskazują na pobliski las...

Night In The Woods jest przygodówką eksploracyjną silnie opartą na fabule z elementami platformowymi przy przemieszczaniu się po Possum Springs. Podczas rozgrywki gracz będzie zdobywać dodatkowe umiejętności, by odwiedzić nowe partie miasta.

W przeciwieństwie do innych gier eksploracyjnych, Night In The Woods oferuje pełne życia miasteczko. Za dnia, ponieważ nocą Mae będzie przemierzać wyludnione ulice.

W Possum Springs zostało kilka życiowych nieudaczników, którzy będą stanowić naszą grupkę znajomych. Każdy z nich mający swoje własne problemy i motywy.


Więcej screenów w galerii >

Gra eksploruje motyw dorastania i ważniejszych zmian życiowych. Chwil, kiedy wiadomo, że trzeba iść dalej, ale po prostu nie wie się jak. Co zaakceptować, a o co walczyć? Strach przed zmianą to coś, co dotyka wielu z nas. Night In The Woods nie pogrąża się jednak w melancholii. W kolorowym świecie będziemy mogli np. sterować kocimi łapami w Paws Mode, by coś przeczytać lub zjeść (od 6 minuty zobaczycie gameplay i posłuchacie twórców, Paws Mode od 8:55, a jedzenie pączków od 13:00):Posłuchajcie tez klimatycznych utworów z gry na bandcamp.com.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?