Memoria
Dystrybutor Afan, w końcu wypuścił więcej informacji na temat polskiej kolekcjonerki Memorii. Jest jednak pewien haczyk.

Jak poinformowali wczoraj na swoim profilu facebookowym, jeśli nie zostanie uzbieranych 100 zamówień w formie pre-order, cała inicjatywa zostanie anulowana. Post kieruje na stronę playshop.pl, gdzie wielki pop-up reklamujący limitowaną edycję odsyła bezpośrednio na stronę zamówienia dotpay.


Ponieważ kolekcjonerka nie ma nawet swojej własnej strony produktu, gdzie wydawca mógłby się pochwalić zawartością, poniżej pełna lista:

  • płyta DVD z grą w standardowym opakowaniu
  • płyta ze ścieżką dźwiękową
  • artbook ze szkicami koncepcyjnymi
  • 6 kart do gry
  • plakat „niespodzianka”
  • oryginalne pudełko

Cena została wyznaczona na 79,90 zł + 9,90 zł za kuriera, a zamówienia można składać do 28.06. Jeśli nie uda się dobić do setki, pieniądze zostaną zwrócone, a fani otrzymają cyfrową wersję Memorii na pocieszenie. W regulaminie można wyczytać, że wszyscy, którzy wersję kolekcjonerką zamówią, otrzymają dodatkowoThe Night of The Rabbit w wersji digital.

Niestety nie udało się nam uzyskać więcej informacji od wydawcy, więc pozostaje kilka niewiadomych. Po pierwsze kolorowa instrukcja oraz płyta z making-of, które znajdowały się w oryginalnej wersji niemieckiej wydania (do nabycia tylko na amazon.de). Wydawca podał jedynie, że polscy gracze nie dostaną podkładki pod myszkę ze smoczą fortecą.

Karty do gry byłyby czymś ekskluzywnym dla polskiego wydania, ale na grafice promocyjnej wyglądają jak obecne w wersji niemieckiej karty postaci. Równie zagadkowy jest plakat. Oryginalnie dwustronny, w wersji polskiej możliwe, iż nadruk znajduje się tylko po jednej stronie i rzeczona „niespodzianka” odnosi się do losowego rozdzielania wizerunku standardowej okładki z Sadją oraz Drakonii. Niewiadomą jest też, czy owe 100 gier, to jedyny nakład wydania.

Na chwilę obecną dostępne jest jeszcze 86 sztuk. Przewidywana data premiery: 04.07.2014.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają niektóre z dołączonych do wydania przedmioty, poniżej unboxing wersji oryginalnej (który jest długi i po niemiecku):   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 19.06.2014 22:33
No dobra. Fajnie, że wydają kolekcjonerkę. Trochę sprzecznych informacji pojawiło się od ostatniej zapowiedzi, ale mam nadzieję, że uzbierają.

Mogliby tylko postarać się o jakąś reklamę. Nawet żadnych informacji do partnerów nie wysłali, a poprzez sam wpis na FB chętnych nie natrzepią.

Trochę dziwię się, że przy zamawianiu, pola z adresem domowym nie są obowiązkowe do wypełnienia.
165 #2 Kami
dnia 19.06.2014 22:40
Nie ściągają adresu z informacji na karcie?
1418 #3 Vicek
dnia 19.06.2014 23:01
Cytat z maila:

"Będziemy się ze wszystkimi kontaktować jeszcze raz jak promocja wypali i prosić o adresy do wysyłki."
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?