BDIP
Adventure Zone objęło patronat nad lokalizacjami nowych serii studia Telltale, które zostaną przygotowane przez zespół BDIP.

Jak poinformowano na E3, już niedługo możemy spodziewać się pierwszego epizodu Tales from the Borderlands, a pod koniec lata także konkretnych informacji o Game of Thrones: A Telltale Games Series. Wkrótce po premierze polscy gracze będą mogli zagrać również w rodzimym języku!

BDIP składa się z zawodowych tłumaczy, korektorów, grafików, programistów i testerów. Członkowie grupy mają spory bagaż doświadczeń (m.in. City Interactive, Ubisoft, Flying Wild Hog, Rzeczpospolita, CreativeForge Games, Gazeta Wyborcza czy VMC Game Labs), który przekłada się na jakość wydawanych lokalizacji.

Tylko u nas otrzymacie informacje na temat wszystkich ważniejszych postępach w procesie, ale już teraz możecie zadać grupie pytanie na forach centrum fanowskich spolszczeń, PlayLoc.pl (Tales from the Borderlands | Game of Thrones: A Telltale Games Series). Trochę szczegółów można także wychwycić na ich fejsie.

Po wydaniu lokalizacji, będziecie mogli ją pobrać za darmo w formie instalatora. Już teraz dostępne są łatki do Brothers: A Tale of Two Sons, Gone Home oraz The Cave. Grupa deklaruje doskonałą znajomość silnika Telltale, więc na tłumaczenie nie będziecie czekać zbyt długo.


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 15.06.2014 19:47
Bajer. Bardziej czekam na Grę o Tron. Wink2
165 #2 Kami
dnia 15.06.2014 20:12
No, no, szczególnie po ostatnim odcinku bajerancie Pfft2
292 #3 Przemo
dnia 15.06.2014 20:16
Był prześwietny. Dwa razy oglądałem. UpUpUp
165 #4 Kami
dnia 15.06.2014 21:04
No co ty, same bajery i zero sensu Pfft2 Z resztą na razie i tak czekam na Bordera, skoro będzie wcześniej. Oryginalna gra jest mega, jestem ciekawa jak to wypadnie w przygodówce... czy tam, interaktywnym filmie Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?