Kaptain Brawe 2: A Space Travesty
Pamiętacie wydaną cztery lata temu sympatyczną produkcję Kaptain Brawe: A Brawe New World? Dzisiaj ruszyła kickstarterowa kampania jej kontynuacji, do tworzenia której zaproszono nie byle kogo, bo Steve'a Ince'a - twórcę So Blonde: Blondynka w Opałach oraz dwóch pierwszych części Broken Sworda.

Sequel będzie nosił tytuł Kaptain Brawe 2: A Space Travesty i pozwoli nam poznać dalsze losy kapryśnego, ale obdarzonego niecodziennym humorem oficera Kosmicznej Policji. Podróżując po wszechświecie, kapitan spróbuje pokrzyżować plany władczyni jednej z planet. Niestety, tak się składa, że znajduje się w pokrytym lodem świecie z małą nadzieją na ratunek.

Steve zajął się jedynie stworzeniem fabuły, ale sama gra doczeka się jeszcze lepszego wykonania względem poprzedniej odsłony. Nadal to będzie ręcznie rysowana produkcja utrzymana w stylu klasycznego Monkey Island i innych tytułów LucasArts, posiadająca piękne i szczegółowe lokacje oraz przygodę trwającą do około 10 godzin.Aby tytuł ujrzał światło dzienne, potrzebne jest uzbieranie kwoty 150 tys. dolarów. Dodatkowe fundusze posłużą na rozbudowę gry. Na przykład za 350 tys. otrzymamy wersję Director's Cut. Swoją cyfrową kopię można zgarnąć już po wpłacie co najmniej 15 dolarów. Wiadomo, im więcej zapłacimy, tym więcej dodatków i fajności dostaniemy. Zbiórka potrwa do 26 czerwca. Zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę gry, facebookowy profil oraz oczywiście stronę kampanii. Przygodówka zostanie wydana pod szyldem studia Cateia Games nie prędzej niż w połowie przyszłego roku.

Na czas trwania kampanii organizatorzy postanowili udostępnić za darmo pierwszy epizod A Brawe New World. Jeżeli nie mieliście wcześniej styczności z tym tytułem, to nadarza się ku temu dobra okazja. A gdyby naszła Was chęć zagrania w ciąg dalszy pzygodówki, to wystarczy wpłacić na poczet zbiórki 3$. Otrzymacie dostęp do drugiego epizodu.

    - Kaptain Brawe 2: A Space Travesty - szkice koncepcyjne


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?