Fleish & Cherry in Crazy Hotel
Pewnie pamiętacie... jeśli jesteście trochę starsi, to pewnie pamiętacie pierwsze animacje z myszką Miki, serię o szpinakożernym Popeyeu i inne tytuły w tej charakterystycznej stylistyce.

Fleish & Cherry in Crazy Hotel to produkcja, która wygląda właśnie w ten sposób. Tylko, że tutaj makaroniaste rączki to zamierzenie, a nie przypadek [ekheMoebiusekhe].

Fabuła zaczyna się bardzo stereotypowo. Fleish spotyka swoją dziewczynę Cherry i własnie mają spędzić razem trochę czasu, kiedy och nie! Pojawia się czarny charakter Mr. Mintz i porywa dziewczynę! ... a nie... porywa Fleisha! Biedna Cherry, co ona teraz zrobi? Jej chłopak jest uwięziony na najwyższym piętrze (oczywiście) hotelu w konstrukcji. Cherry razem z graczem musi zakasać rękawy i uratować swojego miłego.


Widzieliście kowadło? Genialne! Gra jest pełna zagadek środowiskowych, które będą wykorzystywać typowe dla krótkometrażowych filmów z lat 30. mechanizmy. Pamiętajcie, że jest to świat kreskówek. Może i jest to hotel, ale nic nie przeszkadza w tym, by każde jego piętro było zupełnie inne od poprzednich. Gra jest tworzona w 2D z widokiem izometrycznym i prócz głównego wątku ma również kilka historii pobocznych.


Klik dla powiększenia. Reszta screenów w galerii >

Twórcy przykładają dużą uwagę do szczegółów. Uważne oko wychwyci pokłon dla wielkich twórców tamtych czasów jak Walt Disney, Ub Iwerks, Max Fleischer oraz Friz Freleng. Jeśli chcesz bardziej poznać świat Fleisha i Cherry, możesz poszukać kolekcjonerskich plakatów.Już teraz zacznij wyprawę z Cherry przez wszystkie piętra budynku (których prawdopodobnie jest pięć, tyle co rozdziałów gry). Na stronie producenta oraz Steam (gra przeszła już Greenlight) można pobrać demo w języku angielskim lub hiszpańskim na PC, Mac i Linux.   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 16.05.2014 12:48
Tyle się teraz mówi o tym, jak na Steam dostaje się wszystko i trudno się wyróżnić. No cóż, to się wyróżnia! Smile2 Jedyny wąt mam do muzyki, która póki co bardziej przypomina mi Farmvill niż coś z epoki.
292 #2 Przemo
dnia 16.05.2014 13:35
Ciekawe. Nasuwa mi się na myśl skojarzenie z The Act: http://theactgame...


YouTube Video
165 #3 Kami
dnia 16.05.2014 13:41
No cóż, Fleish & Cherry to więcej niż interaktywna komedia. Wink2 No i styl jest nowszy. Smile2
3011 #4 Aerobird
dnia 16.05.2014 14:12
niech tylko wyłączą ten efekt starej kliszy (zabrudzenia) , bo oczy bolą , poza tym gra wygląda super
165 #5 Kami
dnia 16.05.2014 14:33
Hm.. no rzeczywiście trochę intensywne :F może będzie można wyłączyć w menu Grin
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?