Dreamfall Chapters
Jak co miesiąc, studio Red Thread Games podzieliło się na Kickstarterze raportem z prac nad Dreamfall Chapters. Kwiecień był bardzo pracowitym okresem poświęconym na wprowadzenie projektu w status alfa. Siedzibę odwiedzili testerzy, którzy mieli okazję zagrać w dwa początkowe rozdziały DC. Ich ukończenie zajmowało średnio dwie godziny, co wydaje się dla producentów dobrym czasem. W niedalekiej przyszłości planowane są jeszcze dwie lub trzy takie sesje. Wyrażano także obawy, że termin premiery produkcji planowany na listopad tego roku może ulec obsuwie.

W międzyczasie rozpoczęto nagrywanie dialogów. W obecnej chwili sesje trwają jedynie w Londynie, ale wkrótce ruszą także w Los Angeles i Nowym Jorku. O szczegółach obsady dowiemy się w przyszłości, a na razie otrzymaliśmy próbkę głosu aktora, który będzie najprawdopodobniej czytał Księgę Sekretów

Producenci poświęcili wiele czasu na dopracowanie Europolis - jednego z największych i najbardziej złożonych lokacji w grze. Załączona poniżej ilustracja przedstawia Bricks, dzielnicę sąsiadującą z Propast. Europolis jest już prawie skończone, a twórcy skupiają się powoli na budowaniu Marcurii, które ma być znacznie większe od cyberpunkowego miasta i bardziej szczegółowe. Chcą stworzyć wizję tego miejsca, jaką widzieliśmy w pierwszej odsłonie Najdłuższej Przygody w połączeniu z okupowaną przez Azadi wersją z Dreamfalla. Więcej na ten temat RTG ma nadzieję pochwalić się w następnej aktualizacji pod koniec czerwca.


Ponadto nawiązano współpracę z serwisem Humble Bundle i przez tą platformę nastąpi dystrybucja wszystkich nagród z Kickstartera (tapet, ścieżki dźwiękowej oraz samej gry). Niedługo zostaną rozesłane wiadomości e-mail do uczestników kampanii z instrukcją obsługi konta oraz trzema tapetami na pulpit.

Sarah Hamilton podkładająca głos April Ryan w angielskich wersjach TLJ/D boryka się z problemami zdrowotnymi. Jeżeli chlelibyście wspomóc finansowo aktorkę, to możecie wpłacać dowolne dotacje za pośrednictwem platformy gofoundme.com.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?