The Last Crown: Blackenrock
W środę informowałem was o najnowszym materiale filmowym z produkcji The Last Crown: Blackenrock. Gracze śledzący nowości o tej serii mogli poczuć się zdezorientowani, gdyż w sieci pojawiały się nieco zawikłane informacje i nie do końca było pewnym, która część trafi wpierw do sprzedaży. Wszystkie niejasności rozwiewa komunikat prasowy opublikowany przez firmę Iceberg Interactive. Zmieniło się założenie i seria opowiadająca o przygodach badaczy zjawisk paranormalnych będzie się składać z czterech, a nie jak wcześniej planowano trzech części. Natomiast Blackenrock zaplanowany na ten rok będzie stanowić bezpośrednią kontynuację A Ghosthunting Adventure.

Podsumujmy więc, The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure zostało wydane w 2008 roku i cieszyło się bardzo dobrymi opiniami ze strony graczy oraz recenzentów (recenzja u nas). W najbliższych miesiącach światło dzienne ujrzy The Last Crown: Blackenrock, zaś po nim pojawi się The Last Crown: Haunting of Hallowed Isle oraz wieńczące serię The First Crown. Zachęcamy do obejrzenia galerii gry.


   

Komentarze


1195 #1 czakalaka
dnia 10.05.2014 13:11
Rewelacyjne info! Grin Mam nadzieję że długi czas oczekiwania na drugą część się opłaci, i gra będzie jeszcze lepsza, lub chociaż porównywalnie dobra jak jedynka.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?