Tales from the Borderlands
Kilka dni temu Internet w końcu dostał pierwsze zrzuty ekranu z ogłoszonej na VGX produkcji Telltale.

Tales from the Borderlands, jak już informowaliśmy wcześniej, opowiada historię Fiony i Rhysa (albo jak nazwała go społeczność tumblera "Sexy Cyborg Guy"). Obie postaci mają kilka własnych sztuczek w rękawie na radzenie sobie w nieprzyjemnych sytuacjach. Fiona jest... no cóż, oszustem. Jej talent to szybka gadka, którą potrafi wykręcić się z niemal wszystkiego. Problem w tym, że nie można oszukiwać wszystkich przez całe życie. Lista miejsc, gdzie nie jest jeszcze rozpoznawana kurczy się coraz bardziej.


Rhys jest pracownikiem Hyperionu z robotycznym ramieniem i miłością do hackowania. Na opublikowanym podczas SXSW screenie widać jak kontroluje Loader botem i co może z nim zrobić:


Galeria >


Powód ich obecności na Pandorze nie jest jeszcze znany, ale wiemy, że takowy jest (oraz że jest bardzo ambitny) i to właśnie on sprowadzi ich na wspólną ścieżkę. Oczywiście nie zabraknie scen akcji, które mają być lepsze niż w dotychczasowych grach Telltale, jako że studio uczy się na własnych produkcjach. I ponieważ jest to część serii Borderlands - pojawi się też Claptrap.


Powyżej widać Zer0 z Borderlands 2. Podczas rozgrywki spotkamy kilka znajomych z serii postaci. Na trailerze widoczny jest Handsome Jack, chociaż nie wiadomo jeszcze jak pojawi się w grze, której akcja rozgrywa się po wydarzeniach z Borderlands 2 [SPOILER] gdzie spotkał go tragiczny koniec [/SPOILER].


Relacje Fiony i Rhysa będą rozwijać się stopniowo w epizodach (których liczba nie jest jeszcze znana). Oczywiście jak to ostatnio w produkcja Telltale, to gracz będzie decydować o tym jak rozegra się historia przez szereg wyborów podczas całego sezonu. Fiona i Rhys mają bardzo odmienne zdanie na temat tego jak się poznali i jedynym sposobem na odkrycie czegoś bliżej prawdy jest przeżycie tych wydarzeń i podjęcie własnych decyzji.Seria Borderlands znana jest z łupu, który zbiera się podczas rozgrywki. W Tales from the Borderlands skarby które znajdziecie, będą do wykorzystania w innych produktach tej marki.

Każdy epizod będzie dostępny za 4,99 $ lub taniej z Season Pass.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?