Valiant Hearts: The Great War
Ubisoft jest znany w polskim świecie przygodówek jako ta firma, która wypuściła Testament Sherlocka Holmesa bez zmiłuj za 79,90 zł. Ale! Spółka ma wiele oddziałów i jeden z nich szykuje coś dla nas - puzzle adventure.

Valiant Hearts: The Great War jest w trakcie produkcji w Ubisoft Montpellier. Studio odpowiedzialne jest za takie gry jak Beyond Good & Evil, Rayman Origins oraz Rayman Legends. Powstająca na silniku UbiArt (Child of Light oraz wspomniane już dwa Raymany) produkcja 2D osadzona jest w czasie Pierwszej Wojny Światowej.

Inspirowana listami z tamtego okresu fabuła opowiada o czterech nieznajomych, którzy przypadkiem pomogą niemieckiemu żołnierzowi odnaleźć jego ukochaną. O ile przeżyją w okopach i pójdą śladem za pewnym psem (grając na PS4 możecie go pogłaskać po brzuchu przy pomocy panelu dotykowego na kontrolerze). Każda postać posiada unikalne zdolności, które jednym pozwolą przetrwać, innym nie.

Premiera zapowiedziana jest na 25 czerwca. Gra ma być dostępna na PC, PS4, Xbox One, PS3 oraz Xbox 360 za 11,99 funtów w Europie i 14,99 $ w Ameryce Północnej. Nowy trailer z polskimi napisami poniżej:   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 08.05.2014 18:36
Jeśli jesteście zainteresowani muzyką w trailerze, albo coś wam świata, ale dokładnie nie wiecie co - jest to utwór użyty w filmie Nietykalni z 2011 roku. Smile2 Ludovico Einaudi - Fly
292 #2 Przemo
dnia 08.05.2014 21:58
Kolejna ciekawa produkcja. Jest w co grać w tym roku. Póki co, najbardziej oczekuję Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty.
165 #3 Kami
dnia 09.05.2014 13:38
Ty jeszcze na to czekasz? Ile lat już na to czekasz? Pfft2

Ta gra będzie mega. Nie tylko dlatego, że robi ją najlepsza firma, odpowiedzialna za najlepszą serię gier na świecie Grin ale na pewno będzie emocjonalnie i grafika jest mega. W takie gry zawsze się dobrze gra. No i jest pieeeseeek Sweet
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?