Outlast
Myślicie, że Outlast to przygodówka? Chyba tak, skoro Amnesia jest tak określana. Jeśli więc jest to przygodówka, to powinniście wiedzieć, że właśnie wyszło do niego pierwsze DLC - Whistleblower.

Outlast to gra stworzona przez szatana (w sensie bardzo straszna jest) i odradzam ją wszystkim, którzy tak jak ja dostają ataku serca przemierzając w nocy korytarz własnego mieszkania w drodze do łazienki. Jeśli nie macie tego problemu, albo w ogóle wręcz szukacie czegoś, co podniesie wam poziom adrenaliny, to prawdopodobnie jest to najlepsza gra jaką możecie wybrać. Przynajmniej jeśli chodzi o produkcje z tamtego roku.

W podstawowej grze wcielacie się w reportera Milesa Upshura, który postanawia zbadać azyl Mount Massive na własnej skórze. Dosłownie. Whistleblower śledzi losy innej postaci - Waylona Parka, gościa z IT, który jest związany umową z osobą odpowiedzialną za dostarczenie informacji o Mount Massive do Milesa i innych dziennikarzy na świecie. Przez kilka tygodni swojego pobytu w ośrodku, Waylon zaczyna kwestionować pracę tamtejszych lekarzy, przeprowadzających eksperymenty na pacjentach. O tym co było tego konsekwencją dowiesz się z rozgrywki.

Whistleblower zaczyna jako prequel do Outlast, ale jego fabuła rozciąga się poza oryginalne zakończenie i ukazuje ostatni rozdział w dziejach Mount Massive.W Outlast możecie zobaczyć z bliska dwóch nagich facetów, więc PEGI 18! No bo nie dlatego, że ręka, noga, mózg na ścianie...


   

Komentarze


2787 #1 SirXan
dnia 08.05.2014 17:53
Cytat: "Outlast to gra stworzona przez szatana" -> To już lekka przesada. Emm Raczej przez miłośnik horror. SuperBad Owszem, gra jest rzeczywiście straszna i brutalna. Nie jest dla dzieci i dorośli o słabych nerwach (ja nie należę do nich).

To, że gra zawiera ZA DUŻO trupów, krwi i nagich facetów to dla mnie minus.
165 #2 Kami
dnia 08.05.2014 18:25
Ja jestem straszny chojrak, więc dla mnie takie gry to zuo! Grin Ale będąc poważnym - tak, przesadzam. Wink2 Gra stworzona jest przez chłopaków ze studia Red Barrels, którzy mają wiele doświadczenia na karku (co dobrze widać w grze).
1269 #3 crouschynca
dnia 08.05.2014 20:02
A ładne te golasy chociaż? -liquid-plz-
165 #4 Kami
dnia 08.05.2014 20:03
Można powiedzieć, że morderczo. Wink2
292 #5 Przemo
dnia 08.05.2014 22:00
Tak jaki i ja - zabójczo. -psychotic-plz-
165 #6 Kami
dnia 09.05.2014 13:43
Tak, bo jak cię ktoś zobaczy, to nie żyje w następnej sekundzie. Hihi

Ci dwaj są chyba w grze jako shock value. Tak tylko żeby się wszyscy pytali dlaczego. Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?