Stick it to the Man
Stick It to The Man! miał co prawda swoją premierę pod koniec poprzedniego roku, ale przez ostatni tydzień zawitał także na Wii U (1 maja) oraz PS4 (30 kwietnia Europa / 6 maja US). Wersja na platformę Nintendo kosztuje 9,99 $, a Sony 33 zł, przy czym gra jest do pobrania za darmo dla posiadaczy PS Plus.

Produkcja opowiada historię Raya, który w dziwacznym wypadku zostaje obdarzony wielką różową łapą wychodzącą z jego głowy. Niewidzialna dla innych, łapa daje mu super moce, z którymi może czytać w umysłach innych oraz manipulować naklejkami w jego papierowym świecie. Szybko jednak staje się ściganym, ponieważ z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność.

Gra ma niesamowitą stylistykę i może poszczycić się błyskotliwym żartem (nagroda w kategorii Najlepszy Humor na AZ Awards 2013). Osobiście polecam każdemu, a dla nieprzekonanych trailer z małą próbką tego, co oferuje rozgrywka:And how does that make you feel?


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 08.05.2014 21:55
Grałem, przeszedłem, podobało się. Oprócz trafnego humoru, który na prawdę wywoływał u mnie uśmiech, bardzo podobał mi się dubbing. Zachodzi w pamięć.
165 #2 Kami
dnia 09.05.2014 13:52
Ta gra jest meeeeeegaaaaaa! Trafiłam na nią kompletnym przypadkiem. Jak wchodziła na Steam miała aż -40% (normalnie jest -10%) i musiałam zobaczyć o co kaman.

Trailer już mnie przekonał, grając praktycznie umierałam ze śmiechu (nawet oplułam się raz razowym batonikiem, który właśnie podgryzałam). Oryginalny koncept, zdecydowanie pamiętliwa.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?