Inspire Me
Wiosna zawitała nie tylko za oknem, ale także na Kickstarterze. W ostatnim czasie mogliście przeczytać na AZ o kilku interesujących projektach. Kolejnym jest ręcznie rysowana przygodówka od argentyńskiego studia Blyts, które zaoferuje nam podróż w czasie do przełomowych dla nauki i sztuki wydarzeń. Produkcja będzie posiadała charakter komediowy oraz edukacyjny.

Jest rok 2047. W psotliwe łapska małego Kelvina dostaje się wehikuł czasu, co powoduje katastrofalne zmiany w przeszłości. Teraz bohater musi cofnąć się w czasie i naprowadzić wydarzenia na właściwy tor. Poprzez kampanię autorzy starają się uzbierać 20 tysięcy dolarów, co pozwoli stworzyć trzy rozdziały przygodówki. Jeżeli natomiast chcielibyśmy kolejne - suma musi przekroczyć kolejne progi. W każdym z rozdziałów napotkamy takie postaci jak Szekspir, Nikola Tesla czy Einsteina.

Zbiórka kończy się 20 maja. Jeżeli planowana kwota zostanie zebrana, gra trafi na PC, Maki, Linuxy, Androidy i iOS pod koniec 2014. Na daną chwilę licznik wskazuje niecałe 800 dolarów. Produkcja walczy także o zielone światło na Steamie.   

Komentarze


3011 #1 Aerobird
dnia 24.04.2014 12:46
przypomina mi to trochę bajkę , którą kiedyś widziałem w tv - był tam chłopak który przenosił się w przeszłość z jakimś robotem do ważnych czasów i rozmawiali ze znanymi postaciami historycznymi , i w razie potrzeb naprawiali przeszłość
1184 #2 kamiko
dnia 24.04.2014 13:00
Kiedyś się przenieśli do Polski - była koszmarnie brzydka. To się chyba nazywało "Obrońcy czasu" czy coś takiego.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?