The Realm
Niektórzy w naszej redakcji nie mogą do dzisiaj odżałować zakończonej niepowodzeniem kampanii The Realm. Klasyczna produkcja opowiadająca o przyjaźni małej dziewczynki z golemem nie cieszyła się zbytnim zainteresowaniem wśród graczy i ostatecznie zakończyła zbiórkę na poziomie 50% planowanej kwoty. Po niespełna 11 miesiącach twórcy powracają z nowym pomysłem.

Koncept The Realm zmienia całkowicie swoje oblicze. Studio Atomhawk oraz Mbryonic pragną wykorzystać kreatywność i wsparcie internautów. Koncepcja znana pod nazwą "My Crowd Story" zachęca publiczność do tworzenia własnych opowieści inspirowanych szkicami koncepcyjnymi, które widzieliśmy przy okazji wspomnianej kampanii. Spośród nadesłanych historii, jury wybierze jedną, która zostanie wykonana w formie interaktywnej bajki i sprzedawanej na urządzenia przenośne poprzez AppStore.

Nad własnymi historiami pracuje ponad 130 osób (zapewne już znacznie więcej), które wyraziły chęć udziału w kickstarterowej zbiórce. Konkurs ma trwać do 11 maja i jest otwarty dla wszystkich. Po zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie The Realm otrzymacie dostęp do 26 ilustracji. Ze zwycięzcą konkursu twórcy podzielą się zyskami ze sprzedaży projektu.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?