The Weird Story of Waldemar The Warlock
Jeszcze 9 dni pozostało do zakończenia kampanii The Weird Story of Waldemar The Warlock - typowego point and clicka od studia enComplot, będącego połączeniem horroru oraz czarnego humoru. Na realizację projektu twórcy potrzebują 40 tysięcy funtów, z czego na razie udało się uzbierać zaledwie 27%.

Gracz otrzyma okazję przejęcia kontroli nad brytyjskim arystokratą lordem Alistairem Ainswothem - miłośnikiem nauk okultystycznych oraz zjawisk paranormalnych. W towarzystwie swojego lojalnego lokaja Nigela opuszcza on Londyn i przenosi się do fikcyjnej Groldavii w celu przeprowadzenia badań w sprawie istnienia pewnego nekromanty, panującego w tych rejonach wieki temu. Bohater ma nadzieję, że praca napisana na jego temat przyniesie mu wymarzony rozgłos i uznanie. Produkcja będzie cechowała się ręcznie rysowanymi tłami oraz postaciami 3D.

O zaawansowaniu prac nad grą świadczy opublikowane demo dostępne na PC oraz Maca w trzech językach. Jeżeli kampania zakończy się sukcesem, to przygodówka trafi do sprzedaży w październiku tego roku.   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 21.04.2014 18:02
Wygląda niesamowicie. Smile2 Szkoda, że nie są na amerykańskim Kicku. Tam pewnie nie mieliby takich problemów.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?