Shrug Island
Duńskie studio Amazu Media próbuje stworzyć swój pierwszy projekt z drobną pomocą graczy. Na Kickstarterze od jakiegoś czasu trwa zbiórka pieniędzy na ręcznie rysowaną przygodówkę pod tytułem Shrug Island. Do końca pozostło jeszcze 7 dni, a cel główny udało się zrealizować dopiero w połowie. Potrzebne jest 25 tys. dolarów.

Shrug Island przeniesie gracza w mistyczny świat wypełniony charakterystycznym środowiskiem oraz niespotykanymi istotami. Wcielimy się w dwójkę przyjaciół, których los zmusił do rozłąki. Przełączając się pomiędzy nimi będziemy mogli wykorzystać ich unikalne zdolności do rozwiązania różnorodnych łamigłówek logicznych oraz odkrywać kolejne fragmenty magicznego świata. Zainteresowani mogą pobrać wersję demo o nazwie Shrug Song (33,3 MB).

Produkcja podzielona zostanie na cztery rozdziały, z czego ukończenie każdego ma zając od 60 do 90 minut. Obecnie projekt znajduje się we wczesnej fazie alfa, a premiera pierwszej części powinna nastąpić w październiku tego roku. Gra powstaje z myślą o najpopularniejszych komputerowych systemach operacyjnych oraz urządzeniach przenośnych.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?