Humble Bundle
Najnowsze Humble Bundle Weekly przeznaczone jest przede wszystkim dla fanów gier przygodowych. Płacąc 1 dolca otrzyma się dostęp do takich produkcji jak Dead Reefs, Mystery Series: A Vampire Tale, Safecracker: The Ultimate Puzzle Adventure czy Aura: Fate of the Ages. Najbardziej opłacalna jest jednak wpłata co najmniej 6 dolarów, gdyż powyższa lista powiększa się o 7 kolejnych tytułów: Dark Fall: The Journal, Dark Fall 2: Lights Out, The Book of Unwritten Tales Digital Deluxe Edition, The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles Collectors Edition, Jack Keane 2: The Fire Within, Deponia oraz Edna & Harvey: The Breakout. Przelewając kwotę co najmniej 15 dolarów otrzymamy dostęp także do The Raven: Legacy of a Master Thief Digital Deluxe Edition.

Akcja rozpoczęła się cztery godziny temu i potrwa siedem dni.


   

Komentarze


2787 #1 SirXan
dnia 21.02.2014 07:38
[Jestem niesłyszący]

Hmm... Zestaw gry od $1-5.99 nie znam oprócz Aura, który interesuję. Ale Aura na STEAMie jest po angielsku, kiedy istnieje wersja pudełkowa po polsku. SuperConfused A zestaw gry od $6 już posiadam większości tytułów oprócz "The Book of Unwritten Tales: The Critter Chronicles Collectors Edition" (też po angielsku). A gra Raven już mam dzięki CD-Action i jest dobra, ale nie wybitna i nie jest wart $15. Chyba nie biorę zestaw... SuperConfused

Niezbyt lubię STEAM, bo nie dość, że gry mają zabezpieczone DRM, to jeszcze większości z nich są po angielsku, kiedy istnieją wersje polskie!!! Frown2 Przeklęte "licencje" spolszczenie na wyłączności wydawcy... Chociaż oni zapłacili za tłumaczenie, a więc mogę to zrozumieć. Można tylko pomarzyć.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?