4PM
4PM to niezależna produkcja tworzona przez grupkę studentów uczęszczających do National Film and Television School w Wielkiej Brytanii, znajdująca się w całkiem zaawansowanym stadium rozwoju. Jak sami twórcy określają - 4PM to krótki, empiryczny dramat, zrealizowany w konwencji interakcyjnego opowiadania.

Gracz przejmie kontrolę nad młodą dziewczyną Caroline Wells i pozwoli przeżyć jeden dzień z jej nudnego życia. Nudnego, gdyż życiem Caroline zawładnęla rutyna, a każdy kolejny dzień wydaje się przynosić te same doświadczenia. Męczona kacem bohaterka budzi się we własnym mieszkaniu po dosyć szumnej imprezie. Nie jest świadoma, że kolejne 24 godziny przyniosą wiele emocjonujących wydrzeń, które wywrócą jej życie o 180 stopni.

Większość scen jest już zaprojektowana, a w obecnej chwili trwają prace nad odpowiednim zaprezentowaniem historii w grze oraz postaciami. Produkcja powstaje na bazie silnika Unity z myślą o komputerach klasy PC/Mac. Możemy spodziewać się trójwymiarowej oprawy graficznej, a także ciekawej aranżacji muzycznej, co slychać już w poniżej zaprezentowanym zwiastunie. 4PM ma być rozpowszechniany jedynie drogą dystrybucji cyfrowej. Termin premiery nie został jeszcze określony.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?