Silence - The Whispered World 2
Po nieco dziwnym zwiastunie promującym najnowsze dzieło studia Daedalic Entertainemnt, większość z graczy mogła poczuć spore zaskoczenie, jeżeli chodzi o sposób przedstawienia kontynuacji The Whispered World. Okazuje się, że produkcja Silence: The Whispered World II będzie miała więcej cech wspólnych, niż można było przypuszczać, a jedna z nich to postać klauna Sadwicka, , którą otrzymamy okazję pokierowania.

Wcielając się w postać szesnastoletniego Noaha ruszymy w poszukiwanie własnej siostry Renie, która zaginęła w chaosie spadających bomb oraz wojny pustoszącej świat rzeczywisty. Bohater przenosi się do fantastycznej krainy Silence, która także nękana jest przez zupełnie inną wojnę. W dążeniu do odnalezienia młodszej siostry, zwiedzimy świat marzeń, przydziejmy strój Sadwicka, a także wstąpimy w szeregi rebeliantów walczących z The False Queen.

Silence: The Whispered World II zaoferuje graczowi piękne lokacje w środowisku 3D oraz pełną tajemnic przygodę. Premiera gry nastąpi pod koniec 2014 roku. Poniżej zamieściliśmy kilka nowych screenshotów.

Więcej screenów z
  • Silence: The Whispered World II


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?