Dreamfall Chapters
6 grudnia gra osiągnęła status pre-alpha, co oznacza, że 3/4 projektu jest już w grywalna i możliwa do ukończenia od pierwszego do dziewiątego rozdziału (z trzynastu dostępnych). Twórcy podkreślają jednak, że nie oznacza to końca prac nad nimi. Całość jest bardzo ograniczona i nie posiada alternatywnych ścieżek wyborów (tzw. punktów decyzyjnych czyniących grę nieliniową). Póki co trwają testy strukturalne, a do wiosny 2014 roku programiści powinni uzyskać już wersję alpha.

Opublikowano także garść zdjęć z odbytej 23 listopada imprezy JourneyCon. Na niektórych obrazkach można zobaczyć kilka nowych szkiców koncepcyjnych. W aktualizacji na Kicku udostępniono także jeden dodatkowy - prezentujące dobrze znane graczom miejsce. Zawarto w nim ciekawą informację na temat Zoe. Wiecie jaką?


W ramach Świąt RTG opublikowało niespełna półgodzinny fragment gry przedstawiający ucieczkę Kiana z Friar's Keep. Oczywiście pełno tam spoilerów. Całość komentuje Martin Bruusgaard oraz Ragnar Tørnquist.

Premiera Dreamfall Chapters ma nastąpić w listopadzie 2014 roku. Dystrybucji w pełnej polskiej wersji językowej podjęła się firma cdp.pl.


   

Komentarze


1020 #1 Jeziu5
dnia 29.12.2013 11:44
Powiem tylko tyle, że zapowiada się naprawdę ciekawie. Zagadki jak na razie dość proste, liczę, że będzie lepiej w dalszej części gry (byle nie kaczuszka!!!). Nawet w wersji pre-alpha gra wygląda zaskakująco dobrze.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?