Jason the Greek
Pomimo zbliżającej się zimy, na Kickstarterze atmosfera cały czas gorąca za sprawą kolejnych projektów. Jednym z nich jest Jason the Greek tworzony przez studio DreamFever Ltd. Niezależny autor z angielskiego Surrey pracuje nad ręcznie rysowaną produkcją opartą na mitycznych przygodach Jazona i Argonautów udających się w wyprawę po Złote Runo.

W grze wcielimy się w postać uwodzicielskiego Jasona - kapitana statku Argo, który w wyniku zderzenia okrętu z dużą falą wypada za burtę i ląduje na niezamieszkałej wyspie. Naszym zadaniem jest oczywiście zwiedzić te miejsce i pomóc bohaterowi powrócić na statek do swojej załogi, aby móc kontynuować przygodę.

Kampania przewiduje zebranie pieniędzy na pierwszy z trzech zaplanowanych rozdziałów, którego tytuł brzmi The Ladies of Lemons. Na półmetku zbiórki licznik wskazuje sumę niespełna 3 500 funtów z planowanych 10 tysięcy. Do końca pozostało jeszcze 15 dni, a wszyscy zainteresowani mogą otrzymać swoją kopię gry w okolicach połowy przyszłego roku po wpłaceniu co najmniej 4 funtów. Poniżej pierwszy gameplay produkcji.   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 30.11.2013 08:39
Te oczy Lol2 Opis skojarzył mi się z Larrym w wersji osadzonego w historii herosa. Hihi
1288 #2 vaapu
dnia 30.11.2013 11:31
Grałam niedawno w demo, straszna bieda, na dodatek parę razy mi wyskakiwał błąd :|
165 #3 Kami
dnia 01.12.2013 08:19
No bidnie, bo nie mają jeszcze kasy. Smile2 Rzecz w tym aby zobaczyć poza to i ocenić czy robią coś dobrego.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?