YoYo Games
Zapewne wielu z Was myślało kiedyś o stworzeniu własnej gry, więc teraz macie dobry powód aby w końcu zacząć. Jak poinformowano na blogu Game Maker, wraz z wypuszczeniem nowej wersji 1.2.1214 trwa oferta darmowej aktualizacji z Free do Standard (wartej 49.99$). Różnicą pomiędzy oboma wariantami jest pełny dostęp do zasobów.

Oferta jest widoczna na ekranie startowym GameMaker Studio 1.2.1214. Jeśli nie macie jeszcze wersji Free, wystarczy pobrać plik instalacyjny, a potem zgodzić się na aktualizację kanału beta. Jeśli nie zobaczycie oferty, możliwe że trzeba jeszcze zmienić kanał klikając PPM na ikonie GameMaker w pasku zadań.

Konieczna jest rejestracja z użyciem adresu e-mail, na który zostanie wysłany klucz licencyjny (mój przyszedł po godzinie). Oferta nie dotyczy edycji Steam.

Istnieje też możliwość dostania wersji Professional (wartej 99.99$). Wystarczy podać swój e-mail na stronie promocyjnej. Oficjalnie zapisujecie się do otrzymania modułu Tizen, ale użytkownicy steamgifts.com donoszą o otrzymaniu lepszego wydania GameMaker Studio razem z nim. Skorzystacie?


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?