Dreamfall Chapters
Na Kickstarterowej karcie poświęconej Dreamfall Chapters pojawił się listopadowy update, w którym studio Red Thread Games dzieli się z fanami kilkoma informacjami. W pierwszej kolejności zapewnia, że zapowiedziany przez nich ostatnio Draugen nie będzie miał żadnego negatywnego wpływu na proces produkcji przygód Zoe, a wręcz przeciwnie - w wielu aspektach może się nawet przysłużyć.

Już jutro rozpoczyna się pierwsza edycja imprezy JourneyCon skupiająca fanów uniwersum The Longest Journey. Jakiś czas temu opublikowano szczegółowy program imprezy, a organizatorzy obiecują wiele materiałów filmowych oraz wpisów na swoich profilach społecznościowych, tak aby fani zza monitora także mogli poczuć trochę magii tego wydarzenia. Podczas prezentacji zdradzą nowe informacje o grze, kolejne postacie oraz lokacje. Doniesień można także wypatrywać na nowo powstałym profilu DC na Facebooku.

Poza tym opublikowano trzy szkice koncepcyjne. Pierwszy z nich przedstawia bagna Riverwood znajdujące się na północ od Markurii - stolicy północnych krain. Na drugim można ujrzeć niewystępujące w poprzednich częściach postacie Miry oraz Wita (których spotkamy zwiedzając Europolis). Na trzecim widzimy rybkę z odniesieniem do korporacji WatiCorp. Wszystkie szkice koncepcyjne udostępnione do tej pory możecie oglądać w naszej galerii.


W tym miesiącu twórcy zorganizowali w swojej siedzibie pierwszy focus testing, w którym grono zaproszonych ludzi mogło zagrać we fragment Dreamfall Chapters, a następnie przedstawić swoje wrażenia w rozmowie z producentami. Padło wiele pozytywnych oraz negatywnych opinii, a więcej na ten temat poznamy podczas trwania JourneyCon oraz w przyszłych aktualizacjach na Kickstarterze.

Kolejne informacje dotyczą t-shirtów oferowanych podczas kampanii. Ich rozesłanie nastąpi prawdopodobnie jeszcze przed Świętami. Planowana jest także reorganizacja oficjalnego forum, aby pozbyć się ostatecznie problemów z botami. Jeżeli pójdzie wszystko zgodnie z planem, przed Gwiazdką nastąpi również zakończenie prac wersją pre-alpha gry.


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 22.11.2013 22:51
Z okazji 1000 lajka profilu gry na FB opublikowano jeszcze jeden szkic.

www.adventure-zone.info/fusion/images/photoalbum/album_573/dreamfall_chapters_34.jpg
165 #2 Kami
dnia 23.11.2013 05:33
WatiCarp Hihi
292 #3 Przemo
dnia 24.11.2013 22:50
Ilekroć czytam coś o Dreamfall Chapters tym bardziej mam ochotę sięgnąć po The Longest Journey - mimo, że niedawno przechodziłem. Grin

Bardzo ciekawe te arty, W postaciach Miry i Wita od razu widać charakter oraz barwę. Ciekaw jestem jak ważną rolę odegrają.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?