Mazowsze 2: Miejsce Ponad Czasem
Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych bezdyskusyjnie powinna zatrudnić pracownika do spraw reklamy. :) Okazuje się, że zleciła stworzenie gry przygodowej Mazowsze 2: Miejsce Ponad Czasem będącej kontynuacją wydanej w 2011 roku produkcji Mazowsze: Pogoń w Czasie. Produkcją projektu zajęła się tym razem firma ComAngle i została współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013. Premiera przygodówki miała miejsce 26 kwietnia tego roku i dostępna jest do pobrania za darmo pod tym linkiem (565 MB).

Poniżej opis fabuły:
"Felicja i Kot Albert mają już za sobą emocjonującą „Pogoń w Czasie”, to jednak nie koniec wyzwań, które muszą pokonać! Od rozwiązania intrygi z pierwszej części gry minęło kilka lat – Felicja jest już studentką i mogłoby się wydawać, że podróże w czasie może zdecydowanie zaliczyć do przeszłości. Nic bardziej mylnego! Felicja i jej wierny, koci przyjaciel Albert będą musieli rozwiązać kolejne zagadki… Dołącz do naszych bohaterów, by zobaczyć 18 niesamowitych lokacji, znajdujących się na Mazowszu: Narodowe Centrum Badań Jądrowych w Świerku, zamki w Ciechanowie i w Szydłowcu, Lotnisko w Modlinie, Pałac w Wilanowie, Muzeum Etnograficzne w Warszawie – to tylko niektóre miejsca, które możesz poznać."

Więcej informacji można znaleźć na mazowia.eu.   

Komentarze


660 #1 Madzius888
dnia 19.11.2013 21:21
Słabiutka historia, skopiowane postacie poznane w części pierwszej, 15 plansz-rozdziałów na maksymalnie 8 minut każda i jeszcze porozdzielanych wybitnie denerwującą animacją. Brrr, to taka zła gra.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?