The 7th Guest 3: The Collector
Starsi wiekiem gracze być może pamiętają studio Trilobyte Games, które w 1993 roku wydało przygodówkę grozy The 7th Guest, a także w 1995 roku jej kontynuację - The 11th Hour. Po ponad 18 latach producenci pragną o sobie przypomnieć za sprawą trzeciej odsłony cyklu, promowanej pod nazwą The 7th Guest 3: The Collector. Aby projekt powstał, niezbędne było uruchomienie zbiórki pieniędzy na Kickstarterze.

W The Collector otrzymamy okazję powrotu do znanej nam posiadłości wzniesionej lata temu przez Henry’ego Staufa - twórcę zabawek. Cała rezydencja uległa jednak przebudowie, więc zadaniem gracza będzie zbadać ją na nowo oraz poznać skrywane przez nią tajemnice. Między innymi dowiemy się, co dokładnie stało się w upiorną noc, kiedy Stauf zaprosił do posiadłości sześciu gości. Na swojej drodze natkniemy się oczywiście na duchy, które są nieodłącznym elementem serii.

Kampania rozpoczęła się w przeddzień Halloween i potrwa do 8 grudnia. Przez ten czas organizatorzy planują zebrać 435 tys. dolarów, z czego na daną chwilę udało się osiągnąć jedynie 7% sumy. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, doczekamy się przygodówki 3D z udziałem żywych aktorów (nałożonymi scenami FMV). Gra trafi na systemy PC, Mac oraz Linux nie prędzej niż w październiku 2015 roku.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?