The walking Dead: Season Two
Jeżeli Telltale Games może mówić o gigantycznym sukcesie, to jedynie za sprawą produkcji The Walking Dead, która w ubiegłym roku zebrała szereg prestiżowych nagród, w tym miano „Gry Roku” w plebiscycie Video Game Awards. Po kilku miesiącach oczekiwania, studio zaprezentowało wreszcie pierwsze informacje na temat drugiego sezonu.

The Walking Dead: Season Two będzie kontynuował historię Clementine - dziwięcioletniej dziewczynki, osieroconej zaraz po wybuchu apokalipsy. Gracz przejmie nad nią kontrolę. Aby przetrwać, będzie zmuszony przechytrzyć zarówno nieżyjące zombie, jak i innych ludzi chcących wyrządzić krzywdę małej bohaterce. Podobnie jak w poprzedniej części, w wielu sytuacjach zostaniemy postawieni przed trudnymi decyzjami, a wszystkie dokonane przez nas wybory będą kształtowały dalszy przebieg historii.

Cały sezon składać się będzie z pięciu epizodów, a pierwszy z nich pojawi się w sprzedaży już 20 grudnia. W tej chwili prowadzona jest przedsprzedaż produkcji, dostępna w firmowym sklepie producenta (22,49 $) oraz na platformie Steam (20,69 €). Tytuł zawita na PC, Mac, konsole domowe oraz iOS. Więcej platform zostanie ogłoszonych już wkrótce. Zachęcamy do obejrzenia pierwszego trailera oraz kilku screenów w naszej galerii.

W listopadzie do sprzedaży trafi także wydanie The Walking Dead: A Telltale Games Series - Game of the Year Edition, w skład którego wejdzie cały pierwszy sezon gry, DLC pt. „400 days”, ścieżka dźwiękowa oraz materiały filmowe prezentujące prace nad grą zza kulis. Edycja ta trafi na PC, Playstation 3 oraz Xbox 360. Na razie będzie dostępna jedynie na terenie Ameryki Północnej.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?