Bolt Riley
Corey oraz Lori Cole, twórcy serii Quest for Glory z końcem października uruchomili kampanię na Kickstarterze, dzięki której chcą zebrać fundusze na klasyczną przygodówkę Bolt Riley. Gracz otrzyma okazję wcielenia się w postać tytułowego artysty i poznania jego trudnej drogi do zostania legendą muzyki reggae

Riley to biedny chłopiec z miasteczka Trenchtown, który wpada w ręce gangu Rude Boys. W końcu nieznany muzyk stanie przed problemem stworzenia zespołu. odnalezienia inspiracji czy napisania i skomponowania muzyki. Cała historia ma zostać podzielona na trzy rozdziały. Pierwszy z nich osiągnął status alpha, zaś dwa kolejne znajdują się w trakcie kodowania. Produkcja ma zadebiutować na wszystkich najpopularniejszych systemach operacyjnych (Windows, Mac, Linux), urządzeniach przenośnych Apple’a oraz konsoli Ouya. Premierę zaplanowano na 20 kwietnia 2014 roku.

Sama kampania przebiega zaś bez większych niespodzianek. W ciągu sześciu dni udał się zebrać nieco ponad 24 tys. z planowanych 120 tys. dolarów. Osoby zainteresowane projektem za cyfrową kopię gry muszą zapłacić 12 dolarów. Zbiórka kończy się 25 listopada. Zachęcamy także do oddawania głosów na Steam Greenlight.   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 01.11.2013 11:35
Wygląda mega śmiesznie Smile2
292 #2 Przemo
dnia 01.11.2013 15:31
Bardzo fajny pomysł. Trzymam mocno kciuki - jak każdej tego typu przygodówce . Smile2

Dodałem galerię: http://www.advent...bum_id=621
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?