Obduction
Firma Cyan - dobrze wszystkim znana z serii Myst - wystartowała na Kickstarterze ze swoim najnowszym projektem, którego nazwa to Obduction. Zbiórka pieniędzy trwa już jakiś czas i jak dotąd udało się uzyskać 55% z zakładanego 1,1 miliona dolarów. Do końca kampanii pozostało jeszcze 20 dni.

Obduction to produkcja nawiązująca do słynnych tytułów Myst oraz Riven, skupiająca się na eksploracji tajemniczego, pełnego dziwnych scenerii oraz posługującego się własnymi prawami świata, którego gracz stanie się częścią. Pewnej nocy z nieba spada organiczny artefakt, który uprowadza gracza i przenosi do nieznanego uniwersum. Fabuła skupi się na rozwiązywaniu przeróżnych łamigłówek logicznych oraz wędrowaniu po trójwymiarowym świecie stworzonym na silniku Unreal Engine 4.


Projekt powstaje z myślą o systemach Windows oraz MacOS. Jeżeli zbiórka zakończy się sukcesem, to jego premiera powinna nastąpić w II połowie 2015 roku. Wpłacając na poczet kampanii kwotę 25 dolarów otrzymamy dostęp do cyfrowej wersji produkcji oraz kilka ciekawych dodatków. Oczywiście wpłacając większe sumy, zestaw bonusów zwiększa się o kolejne pozycje.


   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 27.10.2013 00:44
W 3D nie wygląda tak pięknie jak ten concept-art. :F
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?