Dreamfall Chapters
Studio Red Thread Games opublikowało na Kickstarterze wrześniową aktualizację, w której opowiada o postępach tworzonej przez siebie produkcji Dreamfall Chapters. Najciekawszą informacją jest ukończenie prac nad "Vertical Slice", czyli (w tym przypadku około 20-30 minutowym) fragmentem rozgrywki zawierającym wszystkie najważniejsze cechy gry. Oczywiście VS będzie przez cały czas ulepszany, a efekty tej pracy twórcy zamierzają opublikować w specjalnym materiale filmowym z własnym komentarzem w przeciągu kilku miesięcy. Aby nie pozostawać na samych słowach, opublikowano także pięć nowych zrzutów ekranu prezentujących postać Kiana Alvane'a. Screeny obejrzycie poniżej.

Autorzy zamieścili również garść informacji na temat zbliżającej się imprezy JourneyCon 2013, która odbędzie się 23 listopada w Oslo. Nie kryją oni zadowolenia, że niemal wszystkie bilety na event rozeszły się w niecałe cztery dni i wezmą w nim udział goście z 17 krajów. Tymczasem twórcy snują już plany na przyszłoroczną edycję imprezy i zapowiadają jeszcze więcej atrakcji.


Pełna galeria screenów i artów z Dreamfall Chapters: The Longest Journey   

Komentarze


2847 #1 szymonp132
dnia 02.10.2013 21:28
Nie mogę doczekać się premiery. Mam tylko nadzieję że mój złomek pociągnie Dreamfalla
165 #2 Kami
dnia 04.10.2013 09:47
Taki poprawiony Dreamfall. Smile2
1423 #3 kassiopestka
dnia 11.10.2013 15:08
Oj, ja też czekam z utęsknieniem. :) Sądząc po screenach, Kian jest w więzieniu, to by się zgadzało z końcówką Dreamfalla.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?