Randal's Monday
Podczas tegorocznych targów gamescom prezentowano grę Randal's Monday, która tworzona jest od przeszło czterech lat przez niezależny, hiszpański zespół Nexus Game Studios. Ta klasycznie wyglądająca przygodówka z ręcznie rysowaną oprawą graficzną ma zadebiutować na rynku w połowie 2014 roku.

W produkcji główną rolę ma odgrywać humor, a cała fabuła skupi się wokół pewnego pierścienia - jak się szybko okazuje - przeklętego. Wcielimy się w postać Randala Hicksa, którego w kilku słowach można określić jako kleptomana, socjopatę, a przede wszystkim złego przyjaciela. Historia rozpoczyna się w niedzielny wieczór, kiedy to bohater opija zaręczyny kumpla. Następnego dnia odkrywa, że w jego portfelu znajduje się pierścionek zaręczynowy. Bohater musi stanąć na wysokości zadania i naprawić wszystkie krzywdy, które wyrządziła ta błyskotka.

Randal's Monday pojawi się na komputerach osobistych z system Windows, iOS oraz Androidach. Więcej szczegółów o projekcie można przeczytać na jego oficjalnej stronie oraz obejrzeć w galerii na AZ. Poniżej prezentujemy teaser opublikowany na początku wakacji.   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?