AZ
Jak widzicie strona uległa kompletnej przebudowie. Nowa wersja jest wg nas lepsza, wygodniejsza w obsłudze i ogólnie ładniejsza :). Po pierwsze mamy nową domenę, przez którą możecie nas odwiedzać:

www.adventure-zone.info


Co prawda przeprowadzka cały czas trwa, ale myślę że to co już dla Was przygotowaliśmy w zupełności na nowy początek wystarczy.

Warto wspomnieć, że wszystkie posty, tematy oraz użytkownicy zostali przeniesieni ze starego forum - dlatego (jeżeli rejestrowałeś się wcześniej na naszym forum) w panelu po lewej możesz wpisać swoje dane i hasło, dzięki czemu się zalogujesz.

Od tej chwili forum i strona www stanowią jedność - wystarczy jednokrotna krótka rejestracja i możesz pisać na forum, dodawać komentarze i oceniać za pomocą specjalnego systemu galerie zdjęć, artykuły, nowinki...

Co prawda goście również mogą wpisywać się w komentarzach, ale ze względów technicznych na forum pisać mogą tylko osoby zarejestrowane.

A co z nowości w zawartości? Po pierwsze przygotowaliśmy wstępną segregację tekstów. Sami zobaczcie, że o wiele łatwiej się wśród nich odnaleźć. Również wzbogacone zostały galerie, dodaliśmy dosłownie setki nowych zdjęć oraz kilkanaście galerii.

Nowa wersja strony daje nam nowe możliwości a także powinna ułatwić Wam jej obsługę.

Zapraszam do testowania!

W komentarzach piszcie co sądzicie o nowej odsłonie, zapraszam również do opisywania wszelkich niedociągnięć i braków - postaramy się wszystkie zniwelować :).

Ps. LOGO, które jest aktualnie na stronie w niedalekiej przyszłości ulegnie zmianie, n3gative pracuje już nad nową, ulepszoną wersją.


   

Komentarze


60 #1 Bravo
dnia 30.04.2006 17:44
WOW. Ciągle nie mogę się otrząsnoąć. Cieszę się że mogę napisać pierwszy komentarz na nowej stronie ( Fajny pomysł z tymi losowymi obrazkami).Grin
2 #2 drozda
dnia 30.04.2006 21:00
Dzięki :)

Też upodobałem sobie ten panelek - właściwe mógłbym co chwilę odświeżać stronę i klikać na kolejny obrazek :cyclop:.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 100% [2 głosy]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [0 głosów]
Dobre Dobre 0% [0 głosów]
Średnie Średnie 0% [0 głosów]
Słabe Słabe 0% [0 głosów]