Broken Sword: The Serpent's Curse
Zgodnie z oczekiwaniami na targach Gamescom zawitało także studio Revolutions Software z Charlesem Cecilem na czele. Brytyjski producent poinformował, że piąta odsłona przygód George'a i Nico w grze Broken Sword: The Serpent's Curse zawita także na konsolę przenośną PlayStation Vita. Produkcja jak dotąd była zapowiedziana na PC, Mac, Linux oraz smartfony z systemem iOS i Android.

Broken Sword: The Serpent's Curse powoli osiąga status alpha. W połowie lipca odbyła się pierwsza sesja nagraniowa Rolfa Saxona - aktora podkładającego głos głównemu bohaterowi. Drugie podejście autorzy zaplanowali na połowę września. W obecnej chwili wdrożono już wszystkie sceny oraz zaimplementowano lokacje, więc projekt nabrał konkretnych kształtów. Jego premiera ma nastąpić pod koniec 2013 roku. Na zachętę pierwszy zwiastun - tym razem niestety nie w języku angielskim.

Update: Dostępna jest już wersja angielska.   

Komentarze


729 #1 Evillady
dnia 27.08.2013 22:38
Skomentowałam już pod innym newsem, ale napiszę i tu - cud, miód i orzeeeeeeeeeszkiiii! Charles pokazał mi grę na swoim Mac'u i stwierdzam z całą odpowiedzialnością, że stary, dobry Broken Sword wrócił! Jest tamten styl, tamten klimat, tamto poczucie humoru, starzy znajomi i masa nowych atrakcji. Niech oni wreszcie już to wydadzą! Wink2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?