GamesRage.org
Jeszcze przez niespełna 14 godzin możecie skorzystać z akcji organizowanej pod nazwą GamesRage, stanowiącej polskie odniesienie do popularnego Humble Bundle. Wpłacając dowolną kwotę otrzymamy dostęp do co najmniej czterech produkcji stworzonych w naszym kraju. Są to King Arthur's Gold, The Few, OddPlanet oraz dobrze znana czytelnikom Adventure Zone produkcja Nightmares From The Deep stworzona przez studio Artifex Mundi. Wpłacając kwotę powyżej 2,39$ odblokujemy możliwość pobrania Cinders (należącej do gatunku interactive novel), zaś powyżej 4,78$ - dostęp do Magi oraz Hospital Haste.

Inicjatywy typu bundle mają to do siebie, że można wspomóc konkretną organizacją charytatywną. W tym przypadku jest nią Fundacja Nowoczesna Polska, której cel stanowi rozwijanie w naszym kraju świadomości nowoczesnej edukacji u dzieci i dorosłych.


Zachęcamy do odwiedzenia naszego wątku na forum pt. Ceny grzechu warte, gdzie na bieżąco informujemy o najgorętszych promocjach oraz korzystnych ofertach dotyczących gier przygodowych.


   

Komentarze


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?