The Walking Dead
Jeszcze na ten rok studio Telltale Games zapowiedziało rozpoczęcie drugiego sezonu niezwykle popularnego The Walking Dead. Nieco wcześniej otrzymamy jednak coś trochę innego – DLC do pierwszej części, którego fabuła będzie opowiadała o pierwszych 400 dniach od chwili wybuchu epidemii.

Gra składać się będzie z pięciu rozdziałów, w których przedstawione nam zostaną losy pięciu ludzi. Od nas zależy, czyją historię poznamy w pierwszej kolejności. Seria TWD przyzwyczaiła nas, ze każda postać posiada intrygującą przeszłość. Nie inaczej będzie tym razem. Na przykład Vince, na którego natrafimy już drugiego dnia po wybuchu epidemii, jest skazańcem transportowanym autobusem więziennym, kiedy to wszystko się zaczęło. Inni bohaterowie to Wyatt, Bonnie, Shel oraz Russell. Twórcy zaoferują nam nieliniowość rozgrywki znaną ze wcześniejszych epizodów. Gra rozpozna także decyzje, jakich dokonaliśmy dotychczas, a nasz sposób prowadzenia fabuły będzie miał następstwa w kolejnych częściach.

The Walking Dead: 400 Days dostępny będzie na PC, PlayStation 3, PlayStation Vita, Xbox 360 oraz urządzenia przenośne z iOS. Jego premiera ma nastąpić już w lipcu, a średnia cena wynosić około 5 dolarów. Do sklepów zawitają także specjalne pudełkowe wydania gry w wersji na Vitę, składające się z całego pierwszego sezonu oraz omawianego DLC.
Galeria:   

Komentarze


2847 #1 szymonp132
dnia 17.06.2013 21:20
Mam ogromną chęć zagrać w tą grę. Niestety cierpię na kompletny brak czasu a w kolejce już stoi kilka tytułów.
29 #2 SpokoWap
dnia 17.06.2013 22:26
Pierwszy sezon ukończyłem miesiąc temu - znakomity interaktywny film, od lat nie targały mną takie emocje, jak podczas tych kilkunastu godzin z komputerową wersją TWD :)
Czekam na DLC, czekam na sezon drugi.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?