Jack Keane and the Fire Within
Wprawdzie komediowa przygodówka pt. Jack Keane 2: The Fire Within miała swoją premierę w listopadzie 2012 r., lecz powyższy termin dotyczył wyłącznie niemieckiej wersji językowej. Na szczęście, doczekamy się wreszcie angielskiego wydania gry autorstwa studia Deck13. Produkcja trafi do sprzedaży latem bieżącego roku, a jej światową dystrybucją zajmie się firma Nordic Games.


Kontynuacja perypetii Jack Keane’a rozpoczyna się w 1899 r., na terenie Szanghaju. Tytułowy protagonista zjawia się tam zwabiony plotkami o legendarnym skarbie. Trop prowadzi go do miejscowego więzienia, gdzie przebywa pewien szaman. Ów człowiek posiada ponoć informacje na temat skarbu. W trakcie rozgrywki zawędrujemy jednak nie tylko do chińskiego miasta, ale i do Hamburga, Egiptu oraz w okolice góry Kilimandżaro. Ponadto Jack nie jest jedyną grywalną postacią. W sequelu jego losów przejmiemy również kontrolę nad fotografką o imieniu Eve oraz znaną z pierwszej części Amandą. Jeśli chodzi o sterowanie, bohaterami pokierujemy przy pomocy klawiszy WSAD lub w klasycznym dla gatunku stylu point and click.


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 21.05.2013 06:50
Dwie przymiarki robiłem do pierwszej części, ale za każdym razem ogarniało mnie mega znudzenie, więc po tą część też pewnie nie sięgną. :) No, ale bajkowe przygodówki nigdy nie należały do moich ulubionych gatunków. Grin
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?