Cognition: An Erica Reed Thriller
Przedwczoraj miała miejsce premiera trzeciego epizodu gry Cognition: An Erica Reed Thriller o podtytule The Oracle, którego cyfrową wersję na PC lub Mac można kupić za 9,99 $ w sklepie internetowym Phoenix Online Studios. Jeżeli produkcja zdobędzie wystarczającą liczbę głosów w programie Steam Greenlight, trafi również do oferty serwisu Steam. W przedostatniej odsłonie serii agentka Erica Reed, kontynuując swoje śledztwo, podąży za poszlakami do luksusowego budynku Enthon Towers. Gracze poznają tożsamość ściganego przez nią mordercy oraz jego związek z tragiczną przeszłością głównej bohaterki, a także na pewien czas się w niego wcielą. Zwiastun najnowszego odcinka możecie obejrzeć poniżej, a zrzuty ekranu w naszej galerii.   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 19.05.2013 22:30
Ten projekt ma straszne kłopoty z wejściem na Steam. Sad Aż dziw bierze, w końcu bardziej popularna przygodówka ostatnio.
292 #2 Przemo
dnia 21.05.2013 06:53
Nadal mnie boli, że na screenach przygodówki Moebius, modele postaci i ogólnie konstrukcje lokacji wyglądają jak żywce wyjęte z powyższej gry. Nie to, że Cognition prezentuje się jakoś słabo, ale po Jane Jensen spodziewałem się czegoś innego - bardziej mrocznego i z surowszą grafiką.
165 #3 Kami
dnia 21.05.2013 11:26
<aż się zakrztusiła kawą czytając>

No co ty gadasz! Tu wyglądają o wiele lepiej niż w Moebiusie! Pfft2
1020 #4 Jeziu5
dnia 21.05.2013 20:36
Co jak co, ale do grafiki w Cognition nie można się przyczepić ;P Mi naprawdę przypadła do gustu.

Co do Steam to jestem mocno zaskoczony - to naprawdę świetna seria.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?