The Realm
O tym, że na Kickstarterze nie zawsze wszystko jest pięknie, doskonale świadczy przypadek The Realm – klasycznej przygodówki, która zauroczyła wszystkich barwnymi szkicami oraz ciekawym pomysłem na fabułę. Niestety, sukces kampanii jest raczej mało prawdopodobny, gdyż przez nieco ponad trzy tygodnie udało się zebrać jedynie 37% z planowanej kwoty 195 tys. funtów. Do końca zbiórki pozostały jeszcze cztery dni, ale twórcy nie liczą na cud i zdradzają, że nie porzucą projektu na dobre. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to jeszcze w tym roku ruszą z drugą kampanią, tym razem organizowaną na amerykańskiej wersji Kickstartera. Jak wspominają, dużą wadą obecnej akcji była możliwość wpłacania pieniędzy jedynie za pośrednictwem karty kredytowej, co znacznie osłabiło wpływy. W międzyczasie producenci poszukają także innych form inwestycji, które pozwolą im na przejście do kolejnego etapu realizacji produkcji.


   

Komentarze


292 #1 Przemo
dnia 21.05.2013 07:01
Mówiłem o tym od samego początku. Powinni od razu zacząć od US. :) Bardzo mnie cieszy, że spróbują jeszcze raz i jestem przekonany, że tym razem się uda.
165 #2 Kami
dnia 21.05.2013 11:30
Żeby mieć KS w wersji US, trzeba mieć jakąś działalność w tym kraju, a firma jest z UK. Ta kampania miała zdecydowanie kilka minusów. Myślę, że nie poświęcili zbytnio uwagi na przygotowania. Ludzie muszą być zachęcani, sam produkt nie wystarczy.

Pozostaje mieć nadzieję, że do kolejnego podejścia przygotują się lepiej. Smile2
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?