Nancy Drew
W tym tygodniu miała miejsce premiera przygodówki pt. Nancy Drew: Ghost of Thornton Hall. Produkcja jest dwudziestą ósmą już odsłoną serii o perypetiach młodej pani detektyw, a za jej opracowanie odpowiada amerykańskie studio Her Interactive, któremu zawdzięczamy poprzednie części cyklu. Tym razem główna bohaterka zajmie się sprawą związaną z tajemniczą posiadłością rodziny Thornton. Na terenie owego domu urządzono nocną zabawę z okazji ślubu Jessalyn Thornton, mającego odbyć się następnego dnia. Niestety, dziewczyna znika w trakcie imprezy. Co gorsza, krążą plotki, iż za zaginięciem Jessalyn stoją siły nadnaturalne. Grę można nabyć na oficjalnej stronie producenta, gdzie jest dostępna w wersjach na komputery PC oraz Mac.   

Komentarze


165 #1 Kami
dnia 19.05.2013 22:31
Widząc ten trailer można naprawdę się zdziwić, że to gra z tego roku. Wygląda okropnie! Naprawdę, że ktoś to kupuje. :| Siła marki.
292 #2 Przemo
dnia 21.05.2013 07:00
Z tego co kiedyś czytałem, to Nancy Drew jest bardzo popularną postacią w USA i może stąd kolejne gry cieszą się jakimś tam zainteresowaniem.

No, ale jak zbierali pieniądze na Kickstarterze na konwersję którejś tam części z PC na iOS, to zebrali zaledwie 13,073$ z 250,000$. Grin

Warto dodać, że w produkcji znajduje się już 29 część - The Silent Spy. http://youtu.be/cBbX6BiK9JU
165 #3 Kami
dnia 21.05.2013 11:27
Może nie pokazali na KS, że w końcu by polepszyli grafikę Pfft2 Za taką kasę.
   

Dodaj komentarz


Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
   

Oceny


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?